Společnost KRUCEK se stala stříbrným partnerem PECB

G+
linkedin

Datum události: 8.

Společnost KRUCEK se stala stříbrným partnerem celosvětového vzdělávacího giganta PECB

Praha, 8. února 2019 – Společnost KRUCEK se stala stříbrným partnerem celosvětového vzdělávacího giganta PECB

Firma KRUCEK s potěšením oznamuje, že se svým partnerem PECB dosáhli nové partnerské úrovně SILVER PARTNER. Tato meta je výsledkem tvrdé práce a silného závazku obou společností sdílet své odborné znalosti se zákazníky s cílem dosáhnout nejlepších kurzů v oblasti ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27002, ISO/IEC 27005, ISO 22301, GDPR a dalších z oboru kybernetické bezpečnosti a IT.

Úroveň partnerství PECB SILVER je určena k odměňování partnerů, kteří úspěšně poskytují certifikované kurzy PECB a jejichž hodnocení vzdělávacích kurzů poskytované účastníky není nic jiného než vynikající.

Další splněná meta na cestě k platinovému partnerovi a vybudování kompetenčního vzdělávacího centra kybernetické bezpečnosti v Evropě,“ komentuje nové partnerství zakladatel společnosti Petr Krůček.

„Tento milník bereme jako závazek, a proto budeme i nadále investovat do našich vysoce kvalifikovaných zdrojů s cílem prosadit a rozšířit nabídky v různých oblastech, jako je bezpečnost informací, řízení rizik a kontinuita činností," dodává Krůček.

O PECB 

PECB je certifikačním orgánem pro osoby, systémy řízení a produkty pro širokou škálu mezinárodních standardů. Jako celosvětový poskytovatel školení, auditů a certifikačních služeb PECB nabízí své odborné znalosti v několika oblastech včetně informační bezpečnosti, IT, kontinuity provozu, správy služeb, systémů řízení jakosti, rizik a řízení, zdraví nebo bezpečnosti.

O KRUCEK

Společnost KRUCEK působící na českém trhu od roku 2013. Poskytuje profesionální služby v oblasti řízení informační a kybernetické bezpečnosti a managementu kontinuity činností; v oblasti zpracování a ochrany osobních údajů; návrhu bezpečnostní architektury, bezpečnostních auditů a penetračních testů; zvyšování bezpečnostního povědomí a specializovaných školení.