KURZY KRUCEK

ISO/IEC 27001 Lead Auditor

G+
linkedin

Přihláška k účasti v otevřeném školení

Údaje o účastníkovi kurzu:

Údaje pro vystavení faktury VAT (rovněž pro fyzické osoby):

Údaje o kurzu:

Lead Auditor ISO/IEC 27001   datum: 2. 3. 2020   cena: 39900 CZK bez DPH

Dodatečné informace o kurzu a zkoušce

Cena kurzu a platební podmínky

Cena kurzu zahrnuje akreditovaný PECB kurz, literaturu, zkoušku, certifikaci a drobné občerstvení. 

Účastník kurzu se zavazuje uhradit kurz v termínu minimálně 10 pracovních dní před datem počátku školení. Úhrada proběhne na základě zaslané zálohové / proforma faktury na účet společnosti KRUCEK, s.r.o.

Právo na odvolání / přesunutí kurzu

Společnost KRUCEK  vyhrazuje právo odvolání kurzu. Účastníci, kteří již provedli zálohovou platbu obdrží zpět celou uhrazenou částku. Účastníci mají možnost zúčastnit se kurzu v náhradním termínu, pokud tento termín bude vypsán. 

Informace o zkoušce

U lokalizovaných kurzů je zkouška v českém, jinak v anglickém jazyce. Pokud si přejete skládat zkoušku v jiném jazyce, co nejdříve nás kontaktujte.

Časová náročnost zkoušky se liší pro každý kurz a je uvedena v jeho popisu.

  • Foundation = 1 hodina + 10 minut, pokud je zkouška skládána v jiném než mateřském jazyce 
  • Manager = 2 hodiny + 20 minut, pokud je zkouška skládána v jiném než mateřském jazyce
  • Lead Manager / Implementer / Auditor = 3 hodiny + 30 minut, pokud je zkouška skládána v jiném než mateřském jazyce

Výsledky zkoušky Vám budou doručeny e-mailem do 6 až 8 týdnů po provedení.

V případě neúspěchu bude k výsledkům přiložen seznam oblastí, ve kterých účastník neuspěl. V případě nesložení zkoušky je možné zkoušku ZDARMA opakovat v průběhu 12 měsíců od data kurzu.

Více informací o zkouškách naleznete zde na stránkách společnosti PECB zde

Oznámení o zpracování osobních údajů

Jaké údaje potřebujeme

Společnost KRUCEK je správcem osobních údajů, které nám Vy, jako subjekt údajů poskytujete. Shromažďujeme následující kategorie Vašich osobních údajů – jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo, společnost / organizace, adresa.

Proč údaje potřebujeme

Vaše osobní údaje potřebujeme, abychom Vám poskytli služby školení a certifikace.

Jak s údaji pracujeme

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány naším útvarem zajišťujícím služby školení a certifikace. Vaše osobní údaje mohou být předány společnosti PECB Europe Inc., CP 96522 BP Des Allumettieres, Gatineau, QC J9J 1Z0, Canada pro zajištění online služeb, služeb školení a certifikace. 

Jak dlouho údaje zpracováváme

Dokumenty uchováváme po dobu 5 let od poskytnutí služby. Po uplynutí této doby budou Vaše osobní údaje nevratně zničeny. Jakékoli osobní údaje, které máme k dispozici pro zajištění informačních nebo marketingových služeb, budou uchovávány až do okamžiku, kdy nám oznámíte, že tyto informace / služby již nechcete dostávat.

Jaká jsou Vaše práva

Pokud se domníváte, že jakékoliv námi zpracovávané Vaše osobní údaje nejsou správné nebo úplné, máte možnost požádat o jejich náhled, opravu nebo smazání. V případě, že máte námitky k tomu, jak jsme zpracovali Vaše osobní údaje, obraťte se na našeho zmocněnce pro ochranu osobních údajů na adresu dpo@krucek.cz nebo písemně na adresu KRUCEK, s.r.o., Zahradní 341, 390 02 Tábor, Česká republika. Budeme se zabývat Vaší námitkou a budeme s Vámi spolupracovat pro jejím vyřešení.