KRUCEK>Novinky>Trvale jsme snížili ceny online kurzů. Odborné vzdělání nikdy nebylo dostupnější.

Trvale jsme snížili ceny online kurzů. Odborné vzdělání nikdy nebylo dostupnější.

Poslední 2 roky přinesly kotrmelce do osobního i pracovního života nás všech. Většina komunikace probíhá vzdáleně a tomuto novému trendu je potřeba jít naproti. Proto výrazně a trvale snižujeme ceny online kurzů! Certifikační kurzy budou cenově ještě dostupnější, kvalita zůstává vysoká. 

Naše online kurzy poskytujeme na vysoké úrovni. Studijní materiály jsou dostupné v interaktivní bezplatné aplikaci KATE dostupné z počítače i mobilního telefonu. Výklad trenéra je podpořen prezentací, případovou studií, praktickými cvičeními i kvízy. Počet účastníků je vždy omezen tak, aby měl každý prostor na individuální dotazy a otevřenou diskusi. A zkouška? Tu je možné skládat opět online odkudkoliv a kdykoliv. Výsledek online testu obdržíte obratem a nemusíte na něj čekat dlouhé týdny. Náš zákaznický servis je účastníkům k dispozici ještě dlouho po školení a pomůže s jakýmkoliv problémem.

Stále nabízíme také prezenční kurzy, i když online kurzy jsou u zákazníků čím dál oblíbenější.

Trochu jsme se přechodu na online báli, ale účastníci kurzů jsou s touto formou více než spokojeni a momentálně často preferují online formu před prezenční. Je pohodlnější i dostupnější,” říká hlavní organizátorka kurzů Tereza Lukáčová.

A jaké kurzy nabízíme? Můžete si vybrat z mnoha oborů a témat jako je informační a kybernetická bezpečnost, ochrana soukromí, kontinuita podnikání, management služeb a kvality, řízení rizik,  soulad s předpisy a další. Pro každé téma nabízíme kurzy hned v několika odborných úrovních. Navýšit znalosti si u nás může opravdu každý, ať v oboru začíná, nebo má dlouholeté zkušenosti.

Úroveň kurzuDélka kurzuPopis kurzuPůvodní cenaNová cena
Foundation2 dny

Ucelený přehled o dané normě nebo oblasti, pochopení koncepce i modelů a získání praktických a celistvých informací o dané problematice. 25 900 Kč13 990 Kč
Manager

3 dnyKomplexní znalosti základních principů a osvědčených postupů a schopnost jejich efektivní aplikace v organizaci.32 900 Kč23 990 Kč
Lead4 dnyExpertní a praktické znalosti procesů a osvědčených postupů implementace nebo auditování za použití obecně uznávaných principů, postupů a technik. 49 900 Kč33 990 Kč

S námi získáte skvělé znalosti i certifikace profesionálů dle mezinárodních standardů akreditované dle normy ISO/IEC 17024. Tyto certifikace nabízejí světové know-how i mezinárodní platnost certifikace v českém jazyce s lokálním trenérem s širokou praxí v oboru. Zvyšte svoji hodnotu na pracovním trhu. S námi budete špička!

Více informací o agendě kurzů, zkoušce, certifikaci, cenách a termínech naleznete na našich webových stránkách, nebo nás kontaktujte na info@krucek.cz nebo +420 608 002 671.

Máte zájem?


    Prohlášení o ochraně soukromí