KRUCEK>Novinky>Nový kurz i nástroj pro posouzení rizik metodou EBIOS Risk Manager

Nový kurz i nástroj pro posouzení rizik metodou EBIOS Risk Manager

Do produktového portfolia jsme zařadili EBIOS Risk Manager (EBIOS RM) – metodu pro posouzení a ošetření digitálních rizik, kterou vydala Národní agentura pro kybernetickou bezpečnost Francie (ANSSI) s podporou Klubu EBIOS. Poskytuje pokyny, které je možné přizpůsobit podle cílů projektu. Je kompatibilní s platnými referenčními standardy, jako je ISO 31000 pro management rizika a řada norem ISO/IEC 27000 pro informační a kybernetickou bezpečnost.

Kurz PECB EBIOS Risk Manager

Kurz EBIOS Risk Manager Vám umožní získat potřebné znalosti a rozvinout kompetence potřebné ke zvládnutí konceptů a složek managementu rizik na bázi metody EBIOS.

Po zvládnutí všech potřebných konceptů posuzování rizik metodou EBIOS se můžete přihlásit ke zkoušce a požádat o certifikát „PECB Certificate EBIOS Risk Manager“. Získáním osvědčení PECB Risk Manager můžete prokázat, že máte praktické znalosti a odborné schopnosti pro podporu organizace při provádění posouzení rizik na bázi metody EBIOS.

Více informací naleznete zde.

Aplikace pro EBIOS Risk Manager

Zájemcům pro uplatnění EBIOS RM v praxi nabízíme i aplikaci, která vám usnadní identifikaci a hodnocení primárních a podpůrných aktiv, zdrojů rizik, subjektů v ekosystému vaší organizace, strategických i provozních scénářů, jakož i ošetření rizik.

Pro více informací nás kontaktujte.

Máte zájem?


    Prohlášení o ochraně soukromí